Ще двоє вихованців кіровоградського дитсадка потрапили до лікарні

15.03.2019 15:06

На стаціонарному лікуванні в дитячому інфекційному відділенні центральної міської лікарні перебуває 6 дітей станом на сьогодні ,15 березня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в обласному управлінні Держпродспоживслужби. 

Так, серед хворих дітей п'ятеро 2016 року народження та одна дитина 2013 року народження. У чотирьох дітей попередній діагноз – гострий гастроентероколіт, у однієї дитини – харчова токсикоінфекція, у однієї дитини встановлено функціональне порушення шлунку. У двох хворих виділено ротавірус.

При обстеженні контактних осіб (персонало та дітей групи №1) у однієї дитини з групи №1 виявлено позитивний результат на ротавірус. Дитина направлена на лікування. За результатами лабораторних досліджень в питній воді антигена ротавірусу не виявлено, 20 санітарно-гігієнічних змивів на наявність патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів відповідають нормативній документації.

Лабораторні дослідження та санітарно-епідеміологічне розслідування тривають. У закладі продовжуються протиепідемічні та профілактичні заходи. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби області.

Нагадаємо, дитячий садок №31 «Берізка» став об’єктом позапланової перевірки Держпродспоживслужби через отруєння чотирьох дітей. За інформацією, до лікувальних закладів звернулися батьки чотирьох дітей, які відвідують ясельну групу. Двоє із них – з однієї родини. 

Як повідомляв DOZOR,вихованців кіровоградського дитячого садка №31 «Берізка» перевіряють на наявність ротавірусу. 

Переглядiв: 768