Ще одне кіровоградське кафе долучилося до проекту «Eco-friendly» (ФОТО)

15.05.2019 17:01
image

В обласному центрі кафе «Хот Кот» долучилося до ініційованого громадською організацією «Перспектива молоді» екологічного проекту «Eco-friendly» сьогодні, 15 травня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, проект є всеукраїнським. У нашому місті кафе «Хот Кот» став другим закладом, який долучився до екологічної ініціативи.

«Ми продовжуємо наш проект у кафе «Хот кот», де вже відсьогодні можна придбати напій у свою багаторазову тару зі знижкою у 10 %. Винятком є лише напій лате»,  - зазначив голова громадської організації «Перспектива молоді» Дмитро Бабак.

У закладі позитивно ставляться до впровадження такого проекту, тому що вже неодноразово були випадки, коли відвідувачі приходили зі своїм посудом.

«До нас і раніше інколи приходили відвідувачі зі своїми чашками. Якщо до цього проекту приєднається більше закладів нашого міста, то це покращить екологічне становище. Ми інформуватимемо кожного відвідувача про діючий проект для того, щоб популяризувати його», - розповіли в адміністрації закладу.

Нагадаємо, в обласному центрі громадська організація «Перспектива молоді» запровадила екологічний проект «Eco-friendly», завдяки якому містяни зможуть заощаджувати на напоях, при цьому піклуючись про екологію. Першими у місті до проекту долучилося кафе-кондитерська «Счастье».

image

 

image
image
image
Переглядiв: 930