Шанувальники кіровоградської «Зірки» мітингували перед міськрадою (ФОТО)

19.03.2019 14:03
image

В обласному центрі фанати футбольного клубу "Зірка" влаштували мітинг під стінами міськради за збереження клубу та винесли свої пропозиції сьогодні, 19 березня.  Про це повідомляє медіапортал DOZOR

Як відомо,  керівництво клубу заявило про зняття професійної команди з всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Професійної футбольної ліги сезону 2018/2019. Вболівальники прийшли на площу перед міськрадою та влаштували другу акцію "Зірка має жити"

"Вчора нашу петицію розглянула комісія, але не підтримала. Ми не здамося і, можливо, влада запропонує нам також якусь альтернативу по збереженню. Якщо ж ні, то ми пропонуємо заснувати муніципальний клуб. Наразі хочемо вийти на діалог із президентом клубу Максимом Березкіним, оскільки офіційних заяв від нього не було. Нас цікавлять його подальші плани щодо клубу", - розповів у коментарі медіапорталу DOZOR вболівальник Дмитро Волошин. 

До містян вийшов начальник управління молоді та спорту Сергій Колодяжний та пояснив, чому неможливо зберегти клуби та створити новий.

image
image
"Влада не має можливості втручатися, оскільки стадіон і земля надані в оренду - це приватна структура. У бюджеті міста навряд чи знайдуться кошти на утримання клубу. На сьогоднішній день немає чіткої позиції керівництва клубу, окрім висловлювань у соцмережах", - зазначив Колодяжний. 

Нагадаємо, у центральній частині Кіровограда відбувся марш за збереження місцевого футбольного клубу «Зірка». 

image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 489