Смерть майора під час затримання патрульними у Кропивницькому: у суді розпочали досліджувати письмові докази

12.01.2022 14:29
image

У справі щодо загибелі майора у відставці Олександра Собченка тривають судові засідання. Підготовче засідання у цій справі відбулося рівно рік тому -  12 січня. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомили у прокуратурі області.

«Триває судовий її розгляд в Ленінському районному суді.  Відбулось підготовче засідання, обвинувальний акт призначили слухати по суті. Наразі розпочалась стадія дослідження письмових доказів. Наступне засідання відбудеться 24 січня», - повідомили у прокуратурі.

Нагадаємо , трагічний випадок з 51-річним Олександром Собченком стався 16 липня 2019 року. Свідками затримання та смерті батька стали два його сини та невістка. За їх показами, правоохоронці били їх батька, що і стало причиною його смерті просто на місці затримання. Ситуація набула широкого розголосу та резонансу в країні і серед керівництва патрульної поліції України.

У подальшому прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно патрульного, якого звинувачують у перевищенні службових повноважень під час затримання водія.

Патрульному інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України, тобто перевищення службових повноважень, які супроводжувались насильством, болісними діями та які спричинили тяжкі наслідки та смерть потерпілого.

Переглядiв: 1198