Цього місяця кіровоградське видавництво презентуватиме нові книги

02.11.2018 14:46
image

Протягом місяця видавництво «Імекс-ЛТД» презентуватиме чотири нові книги. Про це повідомили під час презентації видання «Таємниці «Байгорода»», інформує медіапортал DOZOR.

За словами директора видавництва Тамари Саміляк, презентація «Таємниць «Байгорода»» - це перший захід «осіннього книгопаду» від «Імекса». Протягом місяця слід чекати також «Історичний календар Кіровоградщини. 2019» Володимира Боська, нову книгу письменника Олександра Жовни «Малюнки з минулого», та альбом неперевершеного кіровоградського графіка Володимира Кир’янова «Нереальне в реальному».

Кожне з цих видань, без перебільшення, можна назвати найочікуванішою книгою року в своєму сегменті. Тож слідкуйте за анонсами видавництва. Презентація – це не тільки цікавий захід, на якому можна поспілкуватися з авторами, поставити питання, отримати автографи і т.п., але й можливість придбати книгу за видавничою ціною.

Як раніше повіодмляв DOZOR, в інженерному коледжі відбулася презентація книги «Таємниці «Байгорода»» про єлисаветградське повстання 1918 року.

Переглядiв: 343