У Кіровограді обрали "СуперТата" (ФОТО)

09.06.2019 09:31
image

У Ковалівському парку в рамках фестивалю сім'ї "Щаслива родина — міцна Україна" відбувся конкурс "СуперТато" вчора, 8 червня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, на змагання зареєструвався 31 учасник. Татусі повинні були якнайшвидше протягнути автомобіль Citroen на визначену дистанцію.

"Мені хотілося спробувати себе і перевірити сили. Було важко тягти автомобіль, адже я ніколи не займався спортом. Але вирішив взяти участь заради родини. Ми прийшли на захід, щоб активно провести час разом, тому намагаємося спробувати все. Загалом завжди намагаємося частіше разом прогулюватися і робити щось цікаве", - розповів у коментарі медіапорталу DOZOR учасник конкурсу В'ячеслав Ангел.
image

Звання "СуперТато" та перфоратор отримав Дмитро Неділько. Автомобільний компресор та друге місце виборов Павло Макодзеба, а автомангал та третє місце — Віктор Ковальов.

"Я ніколи не беру участь у таких заходах, але цього разу знайомі запропонували, тому я вирішив показати своїм дітям приклад. Коли я почав тягнути автівку, то не думав ні про що, адреналін переповнював і я зробив це. Для мене результат був неочікуваним, оскільки я не розраховував на свої сили. Найголовнішим було отримати враження від такого незвичного конкурсу, а також стати героєм для своєї доньки Сонечки та сина Богдана", - поділився враженнями переможець конкурсу.

Як раніше повідомляв DOZOR, в обласному центрі відбувся фестиваль сім'ї "Щаслива родина — міцна Україна".

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 2971