![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d5fb6f113c3.jpg)
В обласному центрі батьки відмовилися від новонародженої у закладі охорони здоров’я дитини. Відповідний проект рішення про реєстрацію дитини опублікований на сайті міської ради, інформує медіапортал DOZOR.
Нагадаємо, в дитячу обласну лікарню невідомі підкинули новонароджену дитину. Нагадаємо, в обласному центрі в міському пологовому будинку породілля залишила новонароджену дівчинку.
Читайте також: