У Кропивницькому планують придбати десять пасажирських автобусів

15.05.2024 14:08

КП «Електротранс» планує придбати 10 автобусів великої пасажировмісткості. Про це повідомляє прес-служба міськради.

- Великомісткі автобуси на 130-160 пасажирів нам надзвичайно потрібні для вирішення проблеми пасажирських перевезень в години пік на довгих маршрутах, таких як №№ 274, 111 тощо. Крім того, вони стануть надійним резервом для забезпечення роботи громадського транспорту замість тролейбусів під час можливих блекаутів, - відзначив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

Йдеться про автобуси, які вже відпрацювали певний час на маршрутах у країнах Євросоюзу. Вартість одного такого транспорту становить близько 4,4 мільйона гривень, що в три-п’ять разів дешевше за нові автобуси.

За інформацією Віктора Житника, автобусний парк «Електротрансу» оснащений німецькими двигунами, такими ж, як і у транспорті, що планується до придбання. Тож фахівці комунального транспортного підприємства мають досвід їхньої експлуатації.

- Укладання договору кредитування відбуватиметься на умовах державної підтримки за урядовою Програмою «Доступні кредити 5-7-9%» з уповноваженими банками, згідно із чинним законодавством, - повідомив Віктор Житник. – Загальна вартість предмету кредитування не більше 39,825 мільйона гривень терміном не довше за 60 місяців. Авансовий платіж складатиме 10%.

Переглядiв: 334