У Кропивницькому розпочали роботу над проектом програми комплексного відновлення громади

31.01.2023 10:36

Проект програми комплексного відновлення громади на 2023-2025 роки розроблять у Кропивницькому. Першу робочу нараду з виконавчими органами Кропивницької міської ради, які працюватимуть над відповідним документом, провів заступник міського голови Михайло Бєжан. Про це повідомляє прес-служба міської ради, інформує медіапортал DOZOR. 

Згідно з розпорядженням голови обласної ОВА, програму комплексного відновлення території територіальної громади розроблятимуть виконавчі органи міської ради - уповноважений орган містобудування та архітектури самостійно або із залученням фахівців підприємств, установ та організацій.

На першому підготовчому засіданні робочої групи визначилися з основними завданнями роботи над проєктом.

- Сьогодні ми готуємо пропозиції до проєкту програми комплексного відновлення Кіровоградської області на 2023-2025 роки. Головне завдання - підготувати пропозиції якісно, для того, щоб вони увійшли до програми, а в подальшому – були ресурси і можливості для їх реалізації. Робота передбачається громіздка і тривала, бо необхідно зібрати багато різних даних, відомостей з реєстрів, інформаційних систем, інтересів суміжних громад, здійснити детальний аналіз усіх негативних впливів збройної агресії, - зазначив Михайло Бєжан і закликав усіх керівників виконавчих органів поставитися з повною відповідальністю до поставлених задач і координувати свою роботу з галузевими департаментами й управліннями облдержадміністрації.

- Це наше спільне завдання. Кропивницька громада забезпечує понад 50% економіки області, зважаючи на це, 50% проєктів програми мають бути із Кропивницького, - наголосив посадовець.

Переглядiв: 479