У Кропивницькому відбулася перша зустріч учасниць жіночої платформи UpGrade (ФОТО)

22.05.2021 20:56
image

Як повідомляв DOZOR, кропивничанки Олександра Ткаченко та Ірина Розінко-Сокирко об’єднують навколо себе активних жінок задля створення потужного жіночого клубу. Перша зустріч учасниць жіночої платформи UpGrade відбулася вчора, 21 травня.   

Так, платформа створена для жінок будь-яких професій і будь-якого віку та спрямована на те, щоб кожна жінка могла різнопланово розвивати свою особистість, навчитися реалізовувати свої ідеї і плани, самоорганізовуватися та відпочивати. Перша зустріч зібрала близько 20 жінок. За словами спів засновниці платформи Олександри Ткаченко, захід пройшов вдало, попри хвилювання.

«Я трішки хвилювалися, як пройде наша зустріч-знайомство, як зробити так, щоб всі відчували себе комфортно і затишно в новій компанії. Емоції переповнюють. Вийшло дуже душевно, на позитиві, було відчуття наче всі між собою давно знайомі. На зустріч завітали жінки різні за віком, за професією, з  різних сфер діяльності,  але ми об’єднані найголовнішим - це бажанням постійно і всебічно розвиватися, мати нові та цікаві знайомства, бажання подорожувати та вести активний спосіб життя. Щиро дякуємо усім дівчатам, які сьогодні завітали до нас - ви неймовірні!» - розповіла Ткаченко.

Під час приємного спілкування організатори з учасницями платформи обговорили і деталі першого спільного проекту — з 2 по 4 червня TOP Devishnik - для натхнення та повного перезавантаження себе.  Програма цього проекту вражає своєю насиченістю. При цьому жінки зможуть не лише само розвиватися, але й просто відпочити.

image

Так, жінки пройдуть тренування з фітнес програми Kangoo Jumps, Yoga, Stretching, Медитація та авторський курс   від Ірини Розінко-Сокирко «Детокс для тіла та душі» (про обов’язкові щоденні ритуали які покращують якість життя:);

- Авторський курс Олександри Ткаченко  «Активуємо свою жіночність і надихаємо собою» та  „Body Ballet “ та  “Modern class!”

 - Авторський курс стиліста, візажиста Антоніни Шершень «Сам собі стиліст»

 - Цікавий похід до «Буцького Каньйону» та неформальне спілкування  у колі однодумців біля вогнища;

- Незабутні вечірки біля басейну та креативні фотосессіі на свіжому повітрі;

- СПА процедури та плавання.

За словами Олександри Ткаченко, група учасників проекту формується, тож бажаючі ще матимуть змогу долучитися до участі в ньому.

«Зустріч була дуже атмосферною,  до кінця заходу склалося відчуття, ніби ми знайомі дуже давно. До нас завітали різні жінки – за професіями, з великим досвідом, студентки, ті, хто пережили складні ситуації, однак не впали духом і продовжують бути активними у житті. Усі вони ділилися своїм досвідом, планами, мріями. Багато хто прийшов просто поспілкуватися, зарядитися позитивом. До речі, багато жінок говорили про те, що люблять подорожувати і розвиватися за різними напрямками. А наша жіноча платформа допомагатиме нашим прекрасним жінкам у цьому – здійснювати їх бажання та плани. Створення жіночої платформи у Кропивницькому наші дівчата назвали приємним сюрпризом та зізналися, що вже чекають наступної зустрічі», - каже співзасновниця жіночої платформи UpGrade Ірина Розінко-Сокирко.
«Починати щось нове - завжди нелегко, але так цікаво. Стежка незвідана, але принадна своїми майбутніми пригодами - це мої відчуття перед нашою зустріччю з дівчатами, на якій ми знайомили їх з жіночої платформою UpGrade. Після першої хвилини спілкування, я зрозуміла і усвідомила, що у нас всіх є спільна мета і вона нас приведе на вершину саморозвитку, натхнення і самопізнання. Пригоди будуть, ще й які! Я побачила те,  наскільки ми всі різні, унікальні і неповторні, скільки сили і нерозкритого потенціалу криється в кожній з нас. Ми як бутони, поки не розкрилися повністю, але я вірю, що ця платформа дасть багатьом цілющої води і завдяки їй буде величезний запашний сад», - зазначила співзасновниця платформи, стиліст, візажист Антоніна Шершень.

Під час зібрання учасниці обговорили і наступні проекти – виїзні та на локальному рівні, фотобієналє, покази колекцій відомих і молодих дизайнерів, цікаві зустрічі, авторські курси, майстер-класи, походи, спільний відпочинок та багато іншого.

image
image

Нагадаємо, у Кропивницькому створюють потужну жіночу платформу для саморозвитку і гармонії.

Переглядiв: 3613