У міськраді оголосили попередні результати голосування за проекти громадського бюджету

10.11.2017 18:02
image
У Кіровоградській міській раді відбувся фінальний підрахунок голосів за проекти на громадський бюджет сьогодні, 10 листопада, інформує DOZOR.
 
Так, згідно з підрахунком голосів, серед 11 великих проектів найбільша кількість голосів у проекту №8  «Реконструкція Набережної річки Інгул» - 989 голосів.
Серед малих проектів лідером став проект № 8 «Фітнес-екомістечко на Бєляєва» – 875 голосів. Переможцем серед соціальних проектів став проект №3 Молодіжний центр молоді з інвалідністю «Сильні духом». За нього проголосувало 1141 жителя міста. 
 
Втім, за словами начальника управління економіки Андрія Паливоди, підрахунок голосів все ж не є остаточним, оскільки дані з усіх бюлетенів внесуть в електронну систему для ідентифікації «двійників», які голосували кілька разів. 
«Протягом 10 робочих днів ми введемо усі дані в електронну систему, а потім повідомимо про результати », - зазначив Паливода.
В онлайн-голосуванні з-поміж великих проектів також переміг проект з реконструкції Набережної- 2058 голосів, лідером онлайн-голосування серед соціальних проектів став проект «Гідна робота та можливості соціалізації – для людей з особливими потребами» - 1324 голоси, а серед малих переміг проект «Фітнес-екомістечко на Беляєва» - 1552 голосів. 
 
Нагадаємо, 3 листопада у міськраді зробили проміжний підрахунок голосів за проекти на громадський бюджет. Тоді за проекти на громадський бюджет підтримало більше 5 тисяч містян, зокрема, 545 жителів міста проголосували у приміщенні  міськради, а 4672 –  на сайті відомства.
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 3941

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?