У міськраді розповіли деталі святкування 267-ї річниці з дня заснування Кропивницького

28.07.2021 09:17
image

У Кропивницькій міськраді розповіли про плани щодо святкування Дня міста. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у відомстві.

Так, з 13 вересня і протягом цілого тижня, аж до вихідних, коли власне й відбудуться урочистості зі святковим концертом ввечері, кожного дня також проходитимуть різні важливі події приурочені до свята.

Такий своєрідний святковий марафон розпочне публічна презентація книги філологині Оксани Гольник з промовистою назвою “В пошуках голосу Марка Кропивницького”. Презентація запланована на вечір 13-го вересня, і має відбутися на Театральній площі для широкого загалу за участі акторів Кропивницького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького.

Заходи кожного наступного дня будуть присвячені конкретним сферам — освітній галузі, спорту, медицині, дорогам і комунальному транспорту. Кістяк цих заходів формують - відкриття міжшкільного ресурсного центру, сучасного спортивного майданчика у мікрорайоні Новий, двох відділень у міському пологовому будинку, і насамкінець — відремонтованої вулиці Вокзальної, де місту і його громаді також презентують 10 нових автобусів.

У рамках відзначення Дня міста у Кропивницькому також проходитиме масштабний всеукраїнський хореографічний фестиваль. За словами начальника управління культури і туризму міської ради Анни Назарець, взяти участь у фестивалі попередньо зголосилося уже 18 областей. Високий рівень фестивалю надасть своїми майстер-класами для учасників видатний хореограф Мирослав Вантух. А Кропивницький в черговий раз підтвердить свій статус танцювальної столиці України.

Найбільш насиченим днем стане субота, 18 вересня, зранку відбудуться урочистості біля приміщення міської ради, а далі протягом усього дня центральна частина міста буде сповнена цікавими локаціями, де кожен кропивничанин чи гість нашого міста знайде собі розвагу до душі, починаючи від смачних наїдків на фестивалі вуличної їжі “Смак-фест”, і завершуючи селфі біля тематичних фотозон. А кульмінацією свята стане вечірній концерт на площі Героїв Майдану, ім'я запрошеної зірки в міській раді поки що тримають в секреті.

Переглядiв: 191