У Польщі кропивничанка народила четверню. Хлопчики здорові

22.09.2021 09:51
image

38-річна кропивничанка Марина, яка з чоловіком наразі мешкає у Вроцлаві, народила одразу чотирьох хлопчиків два дні тому. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

«Я корінна жителька Кропивницького, а мій чоловік – черкащанин, але працював у Кропивницькому. У мене є старший син – йому в листопаді виповниться 17 років. Під час проведення УЗД на четвертому тижні вагітності мені сказали, що я чекаю на трійню. Далі ми відвідували інших лікарів, які спеціалізуються на багатоплідних вагітностях, одна лікарка сказала, що буде двійня. І лише на четвертому обстеженні мені сказала, що у мене буде четверня», - розповіла кропивничанка.

За два дні після пологів до молодої мами приїжджали місцеві медіа. За словами кропивничанки, найголовніше для неї – це відновлення після пологів. А ще – її діти будуть громадянами України.

«Мої діти будуть громадянами України. А ще я була здивована, коли у травні була у Кропивницькому, що наші жінки не лише найгарніші, а ще й такі плодовиті. Коли була вдома, чула про родину Валіновських, у яких народилося четверо дівчаток. Була здивована, що Кропивницький – такий продуктивне місто і що в ньому такі жінки», - каже Марина.

Фото з соцмережі Інстаграм 

 

Переглядiв: 2836