У центрі Кіровограда змагалися комунальники (ФОТО) 

15.03.2019 15:53
image

В обласному центрі біля облдержадміністрації змагалися працівники житлово-комунального господарства до Дня працівників комунальних підприємств ЖКГ сьогодні, 15 березня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, слюсарі аварійно-відновлювальних робіт, кранівники, газозварники, екскаваторники змагалися в професійних навичках, зокрема, розбирали та збирали засувку, розрізали трубу, забивали цвяхи та грали у боулінг за допомогою екскаватора.

«Завжди відзначали цей день у філармонії. Цього року ми вирішили провести відповідний конкурс та відзначити кращих працівників. Ми вважаємо, що це більш цікаво для працівників та містян. Окрім того, це дає поштовх для фахівців на подальшу гарну роботу», - розповіла у коментарі медіапорталу DOZOR директор департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Довжук.
image
image
За результатами конкурсу, перше місце зайняло Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство, друге дирекція ОКВП, третє Знам'янське ВКГ. Кіровоградське ВКГ отримало кубок, за який у подальших роках боротимуться підприємства, та інверторний зварювальний апарат.
«Я працюю зварником 22 роки і подяк вже близько десятка є протягом цього часу. Не дивлячись на те, що нам поставили завдання, які робимо кожен день, сьогодні все ж хвилювався. Я перерізав сталеву трубу болгаркою і обварював. Для професіонала це не дуже складно, але все ж за мною спостерігали, тому трохи соромився. Такі заходи допомагають працівникам йти до мети й покращувати свої навички», - поділився враженнями електрогазозварник водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Кіровоград» та переможець у номінації «Електрогазозварник» Станіслав Гуров.
image
image
image

Крім того, на заході присутні працівники водопровідно-каназілаційного господарства, зокрема, зі Світловодська, Знам’янки, Олександрії, Смоліно та Кіровограда. 15 фахівців ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» отримали почесні грамоти, подяки від облдержадміністрації та облради, зокрема, начальник виробничо-технічної служби» Наталія Шаршурович, електрогазозварник шостого розряду Олексій Андрейченко та головний технолог Юлія Білоус.

Грамотою Верховної Ради України нагородили начальника служби охорони праці, безпеки та надзвичайних ситуацій обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» Наталю Глухову.

Як раніше повідомляв DOZOR, в обласному центрі нагородили працівників комунальних підприємств ЖКГ.

image
image
image
image
image
Переглядiв: 639