Як у Кропивницькому виступив «Бумбокс» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

21.10.2019 12:01
image

В обласній філармонії в рамках всеукраїнського туру з концертом виступив український гурт «Бумбокс» вчора, 20 жовтня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, тур «Таємний код: Рубікон» розпочався 19 вересня та триватиме до 29 листопада. Перша частина подвійного альбому під назвою   "Таємний код" вийшла 12 вересня у вигляді електронного релізу, незабаром гурт планує випустити другу частину – «Рубiкон». Альбом, записаний в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки. Альбом складається з понад 11 пісень.

Концерт тривав трохи більше двох годин. Гурт виконав пісні з нового альбому, зокрема, «Тримай мене», «Ангела», «Дрантя», «ДШ», а також вже відомі хіти «Поліна», «Болельщик», «Сталеві квіти» та інші.

«Вже більше 10 років я є прихильницею гурт «Бумбокс» і можу сказати, що з кожним роком творчість цього гурту мене захоплює все більше. Дуже добре, що наше місто обрали для туру. Подобається все: і робота музикантів, і реакція публіки, але, звісно, найбільше вражає сила голосу соліста гурту – Андрія Хливнюка. Мабуть, у мене вже виникло бажання знову відвідати цей концерт, але вже в іншому місті», -  розповіла гостя заходу Анастасія Михайліна.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Як повідомляв медіапортал DOZOR, у Кропивницькому лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк розповів про новий альбом.

image
Переглядiв: 900