![image](/uploads/posts/2017-08/1503596445_25404.jpg)
В обласному центрі святкували День Незалежності сотні кіровоградців сьогодні, 24 серпня. Так, сьогодні було святкування на Театральній площі, згодом на площі перед міськрадою, де презентували величезну вишиту карту Украъни. Також, у місті відбувся масштабний фестиваль смаколиків, на якому містяни могли за символічну плану почастували домашньою випічкою та фруктами. Найяскравіші вбрання кіровоградців дивіться у фоторепортажі DOZOR.
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596518_44796.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596519_17021.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596519_83779.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596519_64473.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596519_97912.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596520_75618.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596520_11889.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596520_88717.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596520_34845.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596520_67290.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596521_53668.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596595_99963.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596595_98800.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596595_64684.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596596_95384.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596596_96798.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596596_15903.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596596_26309.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596597_49215.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596597_11946.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596597_15363.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596677_64059.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596677_54031.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596678_41843.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596678_34308.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596678_20836.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596679_51220.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596679_76423.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596679_85531.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596679_38889.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596680_34316.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596864_68298.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596940_87329.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596940_48344.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596941_93962.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596941_98327.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596941_87867.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596941_69830.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596941_60698.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596942_35727.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596942_39983.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596942_90309.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596942_24858.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596942_79114.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596943_26336.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1503596943_37552.jpg)