Залишила свою новонароджену дитину на підвіконні лікарні: матір засудили до 5 років позбавлення волі

04.10.2021 16:02

Жінку, яка залишился на підвіконні лікарні свою новонароджену дитину, засудили. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прокуратурі області. 

Так, її визнали  винною за ч. 3 ст. 135 КК України та призначили покарання у виді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком у 3 роки.

Нагадаємо, жінка перебувала на 37–му тижні вагітності та приховувала свій стан від рідних, на облік в медзаклад не ставала. 14 березня цього року вона самостійно народила хлопчика,  перев’язала ниткою у дитини пуповину, обмила та нагодувала її, а потім загорнула новонароджену дитини у ковдру та перенесла до кімнати. Цього ж дня о 20:00 год. в темну та холодну пору доби вийшла на вулицю та принесла новонароджену дитину в КНП «Дитяча обласна лікарня КОР», де залишила свою новонароджену дитину без нагляду, поклавши її в коридорі на підвіконня приміщення, залишивши одну в безпорадному, небезпечному для життя та здоров’я стані з ризиком померти, а сама повернулась до приміщення свого будинку.

Обвинувачена  не повідомила близьких родичів та інших осіб про перенесені пологи та народження дитини. Цього ж дня о 21:40 год. новонароджена дитина була виявлена молодшою медичною сестрою КНП «Дитяча обласна лікарня КОР».

 

Переглядiв: 1225