Зграя собак покусала 10-річну дитину в Кіровограді

10.02.2019 12:40
image

В обласному центрі по проспекту Університетському зграя собак напала на 10-річного хлопчика. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомила мама потерпілого Вікторія Цима.

За її словами, подія сталася вранці, коли дитина йшла до школи. З боку гіпермаркету «Епіцентр» до хлопчика вибігла зграя собак.

«Коли до дитини підбігли собаки, він зупинився. Ми так його навчили, не тікати. Але дві з них вчепилися за ліву ногу. В результаті дитина отримала укуси ноги. Охоронець приміщення, яке знаходилося поруч, відігнав тварин та обробив рану. Син дійшов до школи, але для нього ця подія була шокованою, тому він потрапив додому. Ми поїхали до дитячої обласної лікарні, нам також обробили рану. Медики порадили стежити за собакою, але ж це неможливо зробити», - розповіла жінка.

Жінка розповідає - протягом кількох днів вони шукали місце, де можна отримати вакцину від сказу безкоштовно. Врешті-решт, через чотири дні після пригоди дитина отримала необхідну вакцину в травмпункті.  Зараз хлопчик щодня їздить до лікарні для того, щоб слідкувати за раною та робити перев’язки.

«Знаю, що на мою однокласницю також напали собаки на вулиці Попова. Невже не можна нічого зробити? Відловити цих собак, наприклад? У міську раду на «гарячу лінію» я торік телефонувала десь шість разів, говорила про цю ж проблему. Але, на жаль, реакції ніякої не отримала», - обурюється Вікторія Цима.   

Нагадаємо,  торік в обласному центрі собака напала на візажистку.  Також на кіровоградку біля ринку напала зграя безпритульних собак.

Як повідомляв DOZOR, на сесії міської ради громадський діяч Артем Стрижаков презентував програму поводження з домашніми та безпритульними тваринами у м. Кіровоград на ‎2018-2022 роки.

 

Фото expres.online

 

  

Переглядiв: 5046

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?