Колишній очільник юстиції Кіровоградщини претендує на посаду в міністерстві

22.02.2021 11:22
image

Екс-начальник управління юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул претендує на посаду в Міністерстві розвитку громад та територій України. Відповідна декларація кандидата оприлюднена в єдиному державному реєстрі електронних декларацій, інформує медіапортал DOZOR.

Так, Вадим Гуцул планує зайняти посаду заступника директора департаменту - начальника відділу нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань будівництва юридичного департаменту.

У декларації кандидата на посаду Вадим Гуцул вказав виплату за рішенням суду частини середнього заробітку за час вимушеного прогулу в  головному територіальному управлінні юстиції у Кіровоградській області у розмірі 20 186 гривень.

Також він задекларував заробітну плату отриману за основним місцем роботи в Міністерстві розвитку громад та територій України – 123 369 гривень. Нині Вадим Гуцул працює на посаді заступника директора департаменту впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку цього ж міністерства.

Нагадаємо, у минулому році Вадим Гуцул претендував на посаду заступника директора департаменту - начальника відділу північних регіонів департаменту впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку у цьому ж міністерстві.

Переглядiв: 1768