Наступного тижня Кіровоград може знову залишитися без тепла

04.01.2018 09:48
image

ВАТ «Кіровоградгаз» надіслало лист на адресу директора ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» з попередженням щодо можливого примусового припинення (обмеження) газопостачання з 15 січня. Відповідна інформація опублікована на сайті відомства, інформує DOZOR.

За інформацією, «Кіровоградгаз» може  відключити дочірнє підприємство від газових мереж газоспоживаючого обладнання у випадку, якщо не будуть вжиті певні заходи.

 Зокрема, у листі зазначається, що станом на 29 грудня 2017 року ПАТ «Укртрансгаз» не підтвердило номінації (планові обсяги) природного газу на першу-третю декади грудня 2017 року та на першу декаду січня 2018 р. для  ДП «Кіровоградтепло». У такій ситуації  відбір газу класифікується як несанкціоноване споживання і констатується порушення Кодексу газорозподільних систем природного газу.

Разом з тим НАК «Нафтогаз України» повідомила, що не здійснювала постачання природного газу для потреб ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» в жовтні та листопаді 2017 року. Компенсація неврегульованого балансу природного газу у такому випадку стягується з ВАТ «Кіровоградгаз». У жовтні минулого року вона склала 13 834 511,14 грн., у листопаді -  82 546 896,42 грн.

Для виключення процедури балансування на обсяги неврегульованого небалансу природного газу ВАТ «Кіровоградгаз» вимагає від ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» терміново вирішити питання з постачальником щодо виділення планових обсягів на грудень минулого року.

Також голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий звернувся до мера міста  Андрія Райковича та голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка з проханням вплинути на керівництво підприємства ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», аби своєчасно врегулювати питання виділення та підтвердження номінацій на грудень минулого року та січень прийдешнього.

Нагадаємо, минулого року обласний центр залишився без газу через відключення котелень ВАТ «Кіровоградгаз». Як повідомляв DOZOR, кіровоградці мітингували за відставку очільника підприємства Олександра Гладкого.

Переглядiв: 1323