«Об’єднаймо дітей мистецтвом» у Кропивницькому: хто завоював Кубок Чапкіса

31.08.2020 14:27
image

Танцівники з Молдови завоювали Кубок Чапкіса в рамках  Міжнародного фестивалю пісні і танцю «Об’єднаймо дітей мистецтвом», що проходить у Кропивницькому вже вдванадцяте. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.  

Так, Кубок Чапкіса, який є вагомою нагородою в Україні та Європі, присвоїли танцюристам з Молдови – ансамблю «Извоареле», школа мистецтв «Валерій Поляков» з міста Кишинів.

«Радий, що мені випала така честь вітати вас з такою масштабною подією. Вперше за 12 років міжнародний фестиваль-конкурс «Об'єднаємо дітей мистецтвом» проводиться онлайн. Зверніть увагу, учасників більше 3 500 тисяч, колективів – 92, з Індії, Канади, Сербії, Молдови, Румунії, Кувейту, Польщі, Білорусі, Азербайджану та різних регіонів України. Хто ж ці організатори? Країна повинна знати своїх героїв. Їх неможливо назвати, тому що їх десятки та сотні в різних країнах. Я назву тільки двох головних - Артем Стрижаков та Олександра Ткаченко», - зазначив у привітальному слові Григорій Чапкіс.

Як раніше повідомляв медіапортал DOZOR, у Кропивницькому визначили володарів гран-прі фестивалю "Об'єднаймо дітей мистецтвом". Крім цього, цьогоріч встановили черговий рекорд України в номінації «Найбільша кількість одночасної участі дітей та молоді з різних країн світу у міжнародному фестивалі, що проводився дистанційно».

Переглядiв: 3761