Під час смерчу у Кропивницькому повалилося більше 180 дерев

27.10.2020 14:58
image

У Кропивницькому під час смерчу повалилося понад 180 дерев, їх вже розпиляли та прибрали рятувальники. Про це під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки повідомив полковник служби цивільного захисту ДСНС області Максим Крутінь сьогодні, 27 жовтня, інформує медіапортал DOZOR.

Так,  у двох мікрорайонах – Балашівці та Лелеківці пошкоджено газопровід, лінії електропередач, а також пошкоджено 252 житлових будинків.

Відтак рятувальники провели роботи по розпилюванню та прибиранню повалених дерев і прибиранню будівельного сміття на території 102 домоволодінь, у 18 домоволодіннях розібрано аварійні елементи покрівель, покрівлі 8 житлових будинків вкрито поліетиленовою плівкою, проведено відкачку дощових вод на території 4 домоволодінь. Крім того, цілодобово діяв пункт обігріву та польова кухня служби порятунку.

Як раніше повідомляв DOZOR, в обласному центрі через негоду на вулицях повалило дерева, а у деяких мікрорайонах і позносило дахи на будинках. Найбільше від негоди постраждали жителі мікрорайонів Лелеківка та Балашівка. Жителям обласного центру вдалося зафіксувати на відео смерч, який пронісся містом.  Поки міська влада рахує збитки, кропивницькі активісти допомагають долати наслідки стихії

Переглядiв: 469