“Тарифне питання” залежить від Райковича

21.02.2017 08:32

image

Депутати від ВО “Батьківщина”, “Самопомочі”, “Радикальної партії” та “Свободи” підготували проект рішення, який скасовує рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті міста і подадуть його сьогодні на сесії міськради.Про це повідомив депутат міськради Сергій Бойко, інформує DOZOR.

“Підготували проект рішення і збираємось сьогодні його включити в порядок денний. Потім, якщо депутати проголосують за скасування рішення виконкому про підвищення тарифів, управління транспорту має підготувати інші розрахунки і знову подати їх на виконком. Останнє слово має сказати міський голова і впродовж 5 днів підписати це рішення. Якщо Райкович накладе вето - тарифи залишаться 4,50”, - повідомив Бойко.

Як повідомляв DOZOR, жителі обласного центру їздитимуть в маршрутках по 4,50 грн за одну поїздку. Таке рішення прийняв виконком у четвер, 16 лютого.

У свою чергу громадські активісти обласного центру проаналізували розрахунки тарифу на проїзд, які надали перевізники, та зробили власні розрахунки, спираючись  на постанову Кабміну щодо методології розрахунку тарифу. У результаті вирахували, що реальний тариф становить 3,13 грн.

Як у Кіровограді «продавлювали» тариф на проїзд 4,50 грн, хто відстоював позицію громади, яка вважає тариф необґрунтованим, а хто стояв на боці інших інтересів  - дивіться у відеоматеріалі сайту DOZOR

Тим часом DOZOR запитав у самих городян, що вони думають про  збільшення вартості проїзду у міських маршрутках.

Переглядiв: 1361