У Кропивницькій міськраді відповіли,чи почнеться реконструкція Набережної та площі Героїв Майдану цьогоріч

05.10.2021 16:30
image

Реконструкція Набережної та площі Героїв Майдану не розпочнеться і цьогоріч. У міськраді вкотре повідомили, що у цьому році знову передбачені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації по цим об’єктам. Інформацію медіапорталу DOZOR  повідомили в управлінні капітального будівництва у відповіді на інформаційний запит. 

У відповіді на інформаційний запит в управлінні повідомили, що цьогоріч передбачені видатки для виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єктах. Зокрема, за рахунок бюджету розвитку по управлінню капітального будівництва на виготовлення таких документів по реконструкції головної площі міста – 700 тисяч гривень.

По проекту реконструкції Набережної річки Інгул від вулиці Михайлівської до Вокзальної (І черга об’єкту будівництва) передбачено виділення 1 мільйона 400 тисяч гривень.

В управлінні зазначають: що виготовити проектно-кошторисну документацію мають до грудня.

Натомість початок будівельно-монтажних робіт по об’єктах буде точно не цьогоріч. В управлінні відповіли, що спочатку треба затвердити відповідну програму. І вона передбачена на 2022-2024 роки.

«У частині  початку будівельно-монтажних робіт зазначаємо, що реалізацію проектів реконструкції площі Героїв Майдану та набережної річки Інгул в місті Кропивницькому буде розпочато після затвердження міською радою «Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення міста Кропивницького на 2022-2024 роки» та проведення передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» процедур з визначення підрядних організацій», - йдеться у відповіді на запит.  

Нагадаємо, у 2017 році  проект, ініційований командою Артема Стрижакова, «Реконструкція Набережної річки Інгул» переміг у конкурсі на громадський бюджет. Тоді проект набрав найбільшу кількість голосів 989. Втім згодом міська влада повідомила про намір зняти його з конкурсу.

Як повідомлялося раніше, пропозицію Муніципального бюро Стрижакова  щодо створення широкої робочої групу з найкращих експертів та фахівців для розробки масштабного проекту з реконструкції Набережної підтримали члени чотирьох постійних депутатських комісій міськради.

Згодом міська влада оголосила про те, що займатиметься реконструкцією Набережної. У 2019 році у міськраді повідомили про поетапну розробку проектно-кошторисної документації та планування коштів на масштабну реконструкцію.

Переглядiв: 1048