![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae01c73a1.jpg)
Як відомо, вчора у Кропивницькому відзначали День міста. З нагоди свята дендропарк втілив у життя масшатбну програму, до якої долучилися як дорослі, так і діти. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Так, до дійства у дендропарку долучилися депутат Кропивницької міської ради Олександр Чибітько та гендиректорка «Корпорації ХХІ» століття Антоніна Левченко, які привітали гостей заходу з 269-річницею Кропивницького. Після вітальних слів усі бажаючі мали змогу долучитися до святкувань.
Наприклад, малечу в дендропарку очікувала розважальна казка, ростові ляльки, а також можливість покататися на мотоциклах. Доросла програма передбачала благодійний концерт за участю творчих колективів міста та подарунки від спонсорів та головну «родзинку» свята – ретродискотеку, до якої із задоволенням долучилися люди поважного віку.
Гостей заходу пригощали різноманітними напоями та смачним пловом. Кропивничани із задоволенням долучилися до заходів у дендропарку, констатуючи: активна та динамічна програма створила усі умови для проведення тут часу багатьма родинами міста.
«Пишаємося тим, що в нашому місті проводяться такі заходи. У дендропарк часто приходимо з онукою, тут нам завжди подобається гуляти. А сьогодні вирішили прийти сюди усією родиною. Найбільше сподобалася ретродискотека, адже інколи потрібно хоча б трохи відволіктися від усіх негараздів і отримати хоча б трохи позитивних емоцій. Тут, у дендропарку, ми цих емоцій набрали дуже багато. Дякуємо організаторам!» - розповіла 69-річна кропивничанка Марія.
До ретродискотеки у супроводженні професійного діджея долучилися більше сотні пенсіонерів. Багато хто приходив парою, дехто приходив один, але врешті-решт ми бачили на обличчях усіх цих людей посмішки та радість спілкування одне з одним.
«Насправді , не планувала бути на дискотеці, але побачила не одну свою подругу і вирішила залишится на цей захід. Не шкодую, адже ми пригадували свої юні роки, пригадували своє минуле, як будували плани, що вдалося, а що ні. Захід у дендропарку зближує людей різного віку, ми бачимо, яка тут тепла та затишна атмосфера», - каже кропивничанка Галина Мельниченко.
Завершувалося святкування Дня міста у дендропарку виступом Руханкомена та концертом гурту «Живий звук».
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae09a7018.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae0cea596.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae10f0f3c.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae14b7d3c.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae1852618.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae1c95630.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae20730c7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae241edc1.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae298f3c7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae2d2e331.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae31d8979.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae3588bd9.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae39d600f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae3da902d.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae4163198.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae4aafb69.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae50ab595.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae5502e6c.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae5b11567.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae6060672.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae64d8b94.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae6aca58a.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae702b996.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae74e7bc7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae7bf1d7b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae83946c1.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae8b9bf82.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae90d9559.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506ae9903cf8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506aec639cd2.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506aecc1f463.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506aed0f1d0b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506aed853af4.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506aedf7f988.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506aee75725f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af0b6d124.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af16eab06.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af20a2e7d.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af27164cc.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af2c0731b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af30142a5.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af34e9d77.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af3931c81.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af3f4464f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-09/6506af439edeb.jpg)