Під час змагань гості заходу мали змогу сфотографуватися з автомобілями, а також поспілкуватися з учасниками ралі.
«Я беру участь у ралі вперше, а взагалі в Україні захід проводиться вже втретє. Цього року наважився. Маю автомобіль ГАЗ 21 1962 року випуску. Автомобіль служить мені досі вірно попри те, що йому багато років. Харків – місто-мільойнник , там купа автомобілів, але моя машина без уваги ніколи не залишається. Головне, що ми хочемо донести участю у ралі – берегти автомобілі, показувати ці ретро-машини, адже це - історія», - говорить учасник ралі Петро Заварін.
За словами харків’янина Юзефа Броневського, ралі-це не лише змагання, а ще й приємні зустрічі з друзями, які проживають у різних містах України.
«Вдруге беру участь у заході. Кожного року в нас змінюється маршрут, два роки тому маршрут проходив не через ваше місто, а через Мелітополь ,а от зараз через Кропивницький. У вас дуже гарне місто, востаннє я був у ньому понад 20 років тому, є друзі тут. Моя машина – Татра 613. Це чеська машина, її особливість у тому, що двигун знаходиться ззаду, повітряного охолодження, дуже потужна. Цей автомобіль – представницького класу. До Радянського Союзу потрапила дуже обмежена кількість таких автомобілів, на них їздили міністри. Рідкісне авто, вручну за рік робили лише 500 екземплярів. Автомобіль був розібраний повністю, а потім зібраний та відреставрований», - розповів учасник змагань.
«Усі учасники ралі – представники різних професій, але нас об’єднує прагнення до змагань. Ралі – це перевірка людей та машин на витривалість. Дуже нелегко просидіти за кермом таких автомобілів 7 годин і їздити по нашим дорогам. Але ралі – це ще й спілкування та зустрічі з друзями. У Полтаві я зустрівся зі своїм товаришем, сьогодні у вашому місті побачив свого хуторянського друга, у Миколаєві ще з друзями побачуся. Це відволікає від телевізійних буднів, там лише негатив, а нам потрібен позитив і ми його отримуємо», - стверджує Броневський.
Наразі екіпажі вирушили з міста. Загальний фініш учасників запланований 14 липня в Одесі.