Скандального депутата позбавили батьківських прав і можуть відібрати трьох дітей

09.11.2018 15:17

Депутата Новоукраїнської районної ради Олександра Мольченка і його дружину позбавили батьківських прав і можуть відібрати трьох дітей. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в службі у справах дітей облдержадміністрації.

За інформацією, днями під час засідання у Новоукраїнському районну суді подружжя Мольченків позбавили батьківських прав.

«Батька і матір позбавили батьківських прав відносно хлопчика. Рішення суду ще не набуло законної сили і батько ще може подавати апеляцію. Наразі хлопчик перебуває у дитячому закладі. Стосовно трьох інших дітей подружжя триває справа щодо відібрання без позбавлення батьківських прав», - розповіла у коментарі медіапорталу DOZOR завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення Ірина Степаненко. 

Як раніше повідомляв DOZOR, замореного голодом хлопчика примусово забрали з родини депутата Новоукраїнської районної ради. Чотирирічна дитина була знесилена та мала низьку вагу – 7 кіло при мінімальному показнику 13 кілограмів.

У той час родина Мольченків залишила Кіровоградщину та поїхала до Києва, а комісія з захисту прав дитини вирішила позбавити родину Мольченків батьківських прав на 4-річного сина.

Трьох доньок подружжя Мольченків забрали до дитячої обласної лікарні через низьку вагу і Новоукраїнська служба з прав захисту дитини, подала позовну заяву до суду, щоб у батьків відібрали трьох доньок. Пізніше депутату і його дружині оголосили підозру про злочин.  Крім того, Олександру Мольченку під час судового засідання призначили судово-психіатричну експертизу. На судовому засіданні депутат просив змінити цілодобовий домашній арешт на домашній арешт з 20 до 7 години. За рішенням суду депутату змінили запобіжний захід на тримання під вартою .

 

  

Переглядiв: 633