У Кропивницькому відбулася «Школа ораторської майстерності» (ФОТО)

20.10.2019 13:36
image

В обласному центрі відбулася «Школа ораторської майстерності», організатором якої стала громадська організація «Перспектива молоді». Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, до навчання у школі долучилася активна молодь міста, яка прагне вдосконалити навички ораторського мистецтва. За словами організатора заходу, голови ГО «Перспектива молоді» Дмитра Бабака, бажаючих взяти участь у майстер-класах від крутих спікерів було понад 90, однак після відбору можливість відвідати «Школу ораторської майстерності» отримали 45 активних представників молоді.

«Півроку тому ми вперше проводили Форум активної молоді. Згідно з анкетами зворотнього  зв’язку, 95% учасників форуму обрали тему ораторської майстерності, як напрям нашого майбутнього форуму. Саме тому ми провели нашу «Школу ораторської майстерності» від ГО «Перспектива молоді». Ми запросили спікерів, які за один день розкрили тему ораторської майстерності. Думаю, що учасники заходу отримали базові знання для своєї подальшої громадської діяльності, щоб вони не боялися виступів перед камерою, публічних виступів», - розповів Дмитро Бабак.
image
image
image
image
image

Майстер-класи для присутніх проводили бізнес-тренер з Києва та спікер з ораторської майстерності Олег Шпілін, який провів більше сотні тренінгів для громадських організацій та бізнес-компаній. Другий спікер – засновник сучасного театру сатири, актор Роман Бутовський, який розкрив учасникам школи тему акторської майстерності у контексті публічних виступів, зокрема, як тримати голос, запам’ятовувати великі частини тексту та інші аспекти ораторської майстерності. Учасники заходу кажуть: проведення подібних майстер-класів є важливим для розвитку активної молоді.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
«Я була на багатьох тренінгах до цього, і мені є з чим порівнювати цей захід. Мені дуже він сподобався, адже тренінг  був дуже наповнений, все було збалансовано: в міру теорії та практики, дуже якісно подавалася інформація. Попри велику кількість людей, які долучилися на тренінг, все пройшло дуже легко, швидко, ніхто не втрачав час. Організатори заходу все добре продумали. Взагалі ораторське мистецтво важливе для кожного, адже ми щодня спілкуємося з людьми. Я думаю, що навіть для школяра, який читає вірш напам’ять, важливо вміти зібратися та гідно подати себе. Ці вміння важливі і для студента, і для працюючих людей», - поділилася учасниця заходу Ксенія Ліснічук.
«Я взяв участь у «Школі ораторської майстерності», адже тема заходу стосується сфери, в якій я хотів би розвиватися. Прийшов сюди, щоб побачити свій рівень в ораторстві, наразі це мій мінус, тому що я не володію цією майстерністю. Заслуховування спікерів мені точно піде на користь, це важливо для мене, як для громадського діяча. Мені сподобалися усі спікери, кожен з них був цікавим. Я дізнався про вправи, які допомагають покращити дикцію, про те, як побороти хвилювання перед публічними виступами. Врешті-решт я познайомився з великою кількістю людей, тому впевнений, що ця школа пройшла для мене максимально корисно», - Артем Тегза.

Наприкінці заходу кожен учасник отримав сертифікат про проходження «Школи ораторської майстерності».

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 1099