У Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї завершилася експозиція виставки “Волонтерський крафт задля Перемоги”, яку організувала команда КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення". На виставці була представлена продукція виготовлена волонтерами Кіровоградщини, яка активно використовується солдатами ЗСУ.
Одяг, їжа, військові девайси, усе це нині уміють робити волонтери.
-Те, що ми робимо зараз - це можливість зафіксувати в історії неймовірний внесок волонтерів, який насправді вони самі недооцінюють. Волонтерські організації трансформували свою діяльність у професійні підприємства, які роблять надзвичайно якісну продукцію, яку спрямовують для допомоги тим, хто цього потребує і зокрема для наших ЗСУ. Виставка - це ще одна можливість привернути увагу громадськості до волонтерського руху у нас в регіоні, - розповідає комунікаційниця КОО ВГО “АССН” Світлана Дубина.
-Сьогодні, в умовах відкритої зовнішньої агресії з боку росії, українські волонтери фактично тримають другий фронт, роблять все можливе, аби всебічно підтримати наших воїнів-захисників. Такі виставки варто організовувати і проводити, адже це важливий перід нашої історії, який маємо зафіксувати. Частина експозиції залишиться у музеї, нею доповнять виставку російсько-української війни. Сподіваємося на подальшу співпрацю із командою КОО ВГО «АССН», адже завдяки спільними зусиллями ми разом можемо реалізовувати проєкти спрямовані на підтримку та популяризацію волонтерської справи в Кіровоградській області,- говорить директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко.
-Ця виставка це не просто презентація роботи волонтерів. Це прямий доказ нашої національної ідентичності у вигляді "наслідку" нашої єдності. Дуже важливо фіксувати події в середині країни під час повномасштабної війни. Діяльність волонтерського суспільства черговий доказ того що ми ідентифікуємо себе українцями і свідомо виборюємо незалежність кордонів нашої держави! Велика честь бути частиною волонтерського руху, -говорить волонтерка Тетяна Педорук БО БФ “Варгус” (Знам'янська ТГ).