На Кіровоградщині стартував проект «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади» (ФОТО)

10.06.2021 10:24
image

На Кіровоградщині стартував проект «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади», презентація якого відбулася в бібліотеці ім. Д. Чижевського вчора, 9 червня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR. 

Так, у рамках проекту 20 тисяч жінок Кіровоградщини покращать власні знання з питань критичного мислення, медіаграмотності, послуг електронного урядування та жіночого лідерства.

Проведення у 14 територіальних громадах області просвітницької кампанії «Ми рівні» дозволить створити на базі публічних бібліотек інформаційні хаби, які покращуватимуть співпрацю представників влади, громадських організацій та ЗМІ з питань впровадження гендерної рівності.

«Ми переконані, що жіноче лідерство може стати запорукою успішного розвитку громад. На Кіровоградщині утворені 49 територіальних громад, лише десять з них очолюють жінки. При цьому більшість жителів області — жінки. Своїм завданням ми бачимо допомогу жінкам в усвідомленні їхніх лідерських якостей та напрацюванні необхідних навичок, підтримку громадських, соціальних, професійних проектів, які вони реалізуватимуть у своїх громадах. Знання, якими ми вже ділимося, активістки впроваджуватимуть на місцях і навчатимуть інших членів громади», — заявила голова ОЖІЦ, керівник проекту, директор ОУНБ ім. Д. Чижевського Валентина Животовська.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

На презентації виступили заступник голови  Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Шеремет, президентка Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко та  директорка департаменту культури й туризму Кіровоградської ОДА Уляна Соколенко.

Своїм лідерським досвідом поділилися голова Соколівської територіальної громади Інна Завірюха та голова Дмитрівської ОТГ Наталія Стиркуль.

Про інформаційні зустрічі, які вже провели у Попельнастівській територіальній громаді, розповів начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини ОТГ Михайло Ковальчук.

Паралельно з презентацією проекту в обласному центрі у бібліотеках Глинська та Григорівки Великоандрусівської громади проходили інформаційні зустрічі, на яких говорили про жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади.

Переглядiв: 659