Новоукраїнський депутат, який морив голодом сина, сидітиме в СІЗО

19.07.2019 09:59

Депутату Новоукраїнської районної ради Олександру Мольченку продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в апеляційному суді.

Так, Олександру Мольченку та його дружині інкримінують замах на вбивство свого малолітнього сина.

Під час суду чоловік двічі заявляв відводи головуючому судді, а також прокурору у кримінальному провадженні. Колегія суддів відмовила у задоволенні заяв про відвід. Обурившись тим, що його заяви не були задоволені, обвинувачений почав грубо порушувати порядок у судовому засіданні.

У результаті колегія суддів ухвалила видалити обвинуваченого  із залу судового засідання на весь час судового розгляду у суді апеляційної інстанції та продовжила судовий розгляд  за участю захисника обвинувачених, обвинуваченої – матері потерпілого та прокурора. 

Як раніше повідомляв DOZOR, замореного голодом хлопчика примусово забрали з родини депутата Новоукраїнської районної ради. Чотирирічна дитина була знесилена та мала низьку вагу – 7 кіло при мінімальному показнику 13 кілограмів.

У той час родина Мольченків залишила Кіровоградщину та поїхала до Києва, а комісія з захисту прав дитини вирішила позбавити її батьківських прав на 4-річного сина.

Трьох доньок подружжя Мольченків забрали до дитячої обласної лікарні через низьку вагу і Новоукраїнська служба з прав захисту дитини, подала позовну заяву до суду, щоб у батьків відібрали трьох доньок. Пізніше депутату і його дружині оголосили підозру про злочин.  Крім того, Олександру Мольченку під час судового засідання призначили судово-психіатричну експертизу. На судовому засіданні депутат просив змінити цілодобовий домашній арешт на домашній арешт з 20 до 7 години. За рішенням суду депутату змінили запобіжний захід на тримання під вартою .

Нагадаємо, скандального депутата позбавили батьківських прав. 

Переглядiв: 988