Справа Діани Хріненко: у машині підозрюваного знайшли речі дівчини до його затримання

05.02.2021 12:43
image

У Кіровському районному суді відбулося чергове засідання по справі вбивства 16-річної жительки села Суботці Діани Хріненко, в рамках якого допитали двох свідків сьогодні, 5 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, загалом на засідання мали прибути 8 свідків. Один із двох присутніх свідків повідомив, що з підозрюваним інколи випивали разом.  Підозрюваного у вбивстві Миколу Середницького він бачив 25 серпня і розмовляв про зникнення Діани Хріненко напередодні, втім під час спілкування про це підозрюваний не видавав жодних емоцій.

Також свідки зазначили те, що автомобіль, в якому знайшли ДНК крові вбитої дівчини дійсно належать підозрюваному.

«Захисник підозрюваного наголошував на тому, що ці свідки не потрібні. Це потрібно для того, щоб підтвердити те, що саме той автомобіль, на якому він переміщався, яким користувався. Сьогодні захисник обвинувачував прокурора у тому, що вони можуть фальсифікувати матеріали, що там не запломбовані томи справи. Але ж у судовому процесі прокурор може надавати просто листівки тих документів, які він вважає потрібними для надання доказів. Підозрюваний поводить себе дуже нахабно. Мій терпець просто уривається. Я дуже стримана людина, але те, що відбувається, просто уриває мій терпець», - розповіла Олена Хріненко.

Також Олена Хріненко повідомила, що серед доказів, які підтверджують вину підозрюваного, вилучені ще до його затримання речі її доньки Діани – червона ниточка та гігієнічна помада.

«Прокурор надає докази із матеріалів справи, які були вилучені ще до затримання підозрюваного. З автомобіля вилучили гігієнічну помаду, яка надавалася мені на впізнання. Там стояла низка помад, серед них я побачила ту, яка належала моїй доньці. Ми разом її купували незадовго до її зникнення. Також там було виявлено червону ниточку, яку зараз молодь носить. Ця ниточка також знаходилася в автомобілі до її затримання. Це одне із доказів, що ця людина причетна до її злочину. Цю ниточку можна побачити на Діані на багатьох фотографіях у соціальних мережах. Підозрюваний наголошує, що речі належать його дружині. Але там є певні надписи на гігієнічній помаді, які я запам’ятала і впізнала, тому можу підтвердити те, що це дійсно помада моєї доньки», -  каже мама Діани Хріненко.

Нагадаємо, 24 серпня 2018 року у с. Суботці Знам’янського pайону зниклa 16-річна Діaнa Хpіненко. Дівчина пішла на святкування Дня Незалежності та додому так і не повеpнулася.

Тіло було знайдене торік на території Знам’янського району, а прощання з дівчиною відбулося 26 липня.

Вже 14 серпня 2019 року правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві дівчини.

Читайте також: 

Версії слідства щодо вбивства Діани Хріненко озвучили в рамках "Гучної справи" (ВІДЕО)

 Бажання доньки виконали: У пам'ять про Діану Хріненко встановили лавки біля школи (ФОТО)  

Справа Діани Хріненко: свідки не прийшли через відсутність поштових марок у суді 

Екс-заступник керівника Нацполіції прокоментував розгляд справи щодо вбивства Діани Хріненко

Переглядiв: 17277