Григорій Чапкіс про фестиваль у Кіровограді: Такого я ще не бачив

23.04.2019 17:28
image

Народний артист України Григорій Чапкіс, який став спеціальним гостем та членом журі ХІ Міжнародного фестивалю «Об’єднаймо дітей мистецтвом», поділився з медіапорталом DOZOR враженнями від побаченого під час заходу. 

«Я старий парубок, і мені здавалося, що мене здивувати вже нічим. Але те, що я побачив тут, у цьому місті, цей фестиваль, цей рекорд - це диво! Браво! Такого я ще не бачив! Вітаю вас, ви перші в Україні встановили такий рекорд. Я в захваті. Я бував неодноразово в вашому місті, але далі філармонії нічого не бачив. А під час фестивалю я познайомився з вашим містом ближче, побував в ліцеї мого нового друга (Анатолія Короткова - ред.), який творить дива в освітньому процесі. Користуючись нагодою, хочу висловити своє захоплення організаторами, тим, що вони абсолютно безкоштовно, від щирого серця роблять для наших дітей. Кропивницькому дуже пощастило з Артемом (Стрижаковим, - ред.). А Олександра (Ткаченко, керівник творчого проекту фестивалю, - ред.) – дивовижний майстер організації прекрасного свята танцю і пісні», - говорить Григорій Чапкіс.

Нагадаємо, у Кіровограді пройшов ХІ Міжнародний фестиваль «Об’єднаймо дітей мистецтвом», організатором якого є Культурно-мистецький фонд «Перспектива» Артема Стрижакова.  У рамках фестивалю відбулися виступи вокальних, хореографічних колективів, а також читців. Під час відкриття заходу відбувся масштабний концерт та майстер-клас з виконання пасадоблю, ча-ча-ча та віденського вальсу від народного артиста України  Григорія Чапкіса.

Також в рамках другого дня фестивалю на головній площі  міста учасники хореографічних колективів взяли майстер-клас у столичного хореографа Богдана Харлима, а також стали учасниками танцювального джему на головній площі міста.

Крім цього, діти встановили національний рекорд України, взявши участь у наймасштабнішому танцювальному екофлешмобі. Одночасно на вулиці Дворцовій танцювали 1264 дитини.  Завершився фестиваль феєричним концертом, під час якого визначили переможців та гранд-призерів заходу.

image
image
image
image
image
Переглядiв: 998