Корпоративний конфлікт в Бережинці буде вирішений в рамках закону - Коваленко

29.05.2017 11:59
image

Корпоративний конфлікт, який виник між співвласниками ТОВ «Нива 2010», що у Бережинці, вирішуватимуть у рамках чинного законодавства. Про це під час апаратної наради повідомив заступник голови ОДА Сергій Коваленко, інформує DOZOR. 

«Конфліктна ситуація навколо ТОВ «Нива 2010» буде вирішена вирішена виключно в рамках чинного законодавства»,- зазначив Коваленко.

За словами чиновника, наразі над вирішенням проблемного питання працюють управління юстиції, прокуратура та поліція області.

Нагадаємо, минулого вівторка  на території аграрного товариства ТОВ «Нива 2010» у  селі Бережинка сталася стрілянина. Під час суперечки біля території офісу підприємства люди почули постріли, внаслідок яких поранення дробом отримали троє людей. Потерпілих з пораненнями забрала «швидка».Як повідомляв DOZOR, 3 травня  у селі Бережинка Кіровоградського району виник корпоративний конфлікт між екс-керівником фермерського господарства ТОВ «Нива 2010», місцевим фермером Миколою Трибиненком та новим співвласником цього господарства Григорієм Скаленком.  За словами колишнього директора підприємства Миколи Трибиненка, частину підприємства не продавали. Саму ж ситуацію екс-керівник називає «актом  захоплення землі». Адвокат же нового співвласника стверджує, що його підзахисного незаконно не пускають на підприємство та не дають змоги працювати. Наразі все рухоме й нерухоме майно господарства арештоване державними органами, виконавчою службою.

Як повідомляв DOZOR, за словами виконуючого обов’язки директора ТОВ «Нива 2010» Григорія Скаленка,  65% підприємства ТОВ «Нива 2010» належить новим співвласникам, 35% відсотків залишилися у власності синів аграрія Миколи Трибіненка Ігора та Олега.  

Переглядiв: 1412