Підозрюваним у вбивстві кіровоградського таксиста продовжили запобіжні заходи

15.02.2019 10:10
image

У Ленінському районному відбулось судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох підозрюваних у вчиненні вбивства водія таксі Євгена Орлова вчора, 14 лютого. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прес-службі суду.

«Судом присяжних продовжились досліджуватись докази, які надавала сторона обвинувачення на підтвердження вини обвинувачених Царенка  та Пугаченка у скоєнні інкримінованих їм органом досудового розслідування кримінального правопорушення. За результатами судового розгляду у відношенні обвинуваченого Царенка продовжено строк тримання під вартою до 14 квітня, у відношенні неповнолітнього обвинуваченого Пугаченка продовжено строк запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту до 14 квітня», - повідомили у прес-службі суду.

Як повідомляв DOZOR, 29 березня 2017 року  поліцейські знайшли тіло кіровоградського таксиста Євгена Орлова, якого рідні розшукували кілька днів. За інформацією правоохоронців, чоловік через оператора таксі отримав замовлення. Двоє осіб, серед яких учень одного з навчальних закладів міста, завчасно спланували заволодіти авто і грошима, які міг мати при собі водій.  Коли ж чоловік вийшов із салону, аби за проханням клієнтів покласти до багажного відділення сумку, його кілька разів вдарили в спину. Як стемніло, вивезли тіло на околицю Кіровограда та залишили разом із автомобілем.

Нагадаємо, на минулих судових засіданнях неповнолітній Пугаченко надавав покази прокурору та адвокатам та стверджував, що не вбивав таксиста, а дивився.

Читайте також:

Суд по вбивству таксиста: Підозрюваний згадав про Надю, яка засипала сліди крові.

Вдова вбитого таксиста дала покази на суді.

Вбивство таксиста в Кіровограді: у суді повідомили про причини смерті та речові докази.

Переглядiв: 406